Logitech G wprowadzi w czerwcu bezprzewodową myszkę dla graczy Logitech G305. Została ona wyposażona w czujnik optyczny HERO. Zapewnia on czułość w zakresie 200 – 12 000 punktów na cal. Prócz tego mamy doskonałą precyzję przy prędkościach przekraczających 400 IPS. Warto tutaj wspomnieć o bezprzewodowej technologii LIGHTSPEED, która pozwala osiągnąć wydajność na poziomie urządzeń przewodowych.

Logitech G305

Czujnik optyczny w myszy G305 posiada niezwykłą efektywność energetyczną. Żywotność jednej baterii lub akumulatora ma pozwalać na aż 250 godzin ciągłej rozgrywki w trybie Performance (z częstotliwością reakcji 1ms). Wykorzystując oprogramowanie LGS (Logitech Gaming Software) i przełączając w tryb Endurance z czasem reakcji 8 ms, można wydłużyć ten czas nawet do 9 miesięcy.

Logitech G305

Mysz waży jedynie 99 gramów, dzięki zastosowaniu odpowiedniej konstrukcji oraz dobrej jakości materiałów.

Logitech G305

Logitech G305 LIGHTSPEED pojawi się w Polsce już w czerwcu, a przewidywana cena detaliczna ma wynosić 259 zł.


Poprzedni artykułAOC I1601FWUX – przenośny monitor ze złączem USB typu C
Następny artykułPalit GeForce GTX 1050 Ti KalmX – testy karty graficznej mini-ITX
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.