Logitech G102 LIGHTSYNC

Firma Logitech G zaprezentowała mysz G102 LIGHTSYNC, która zapewnia wydajność, wszechstronność i klasyczny wygląd w doskonałej cenie. Wyposażono ją w sensor o wysokiej precyzji z DPI regulowanym od 200 do 8000. Mysz do gier komunikuje się z prędkością do 1000 reakcji na sekundę – osiem razy szybciej niż standardowe myszy.

Mysz Logitech G102 LIGHTSYNC ma klasyczną i uwielbianą przez graczy konstrukcję z 6 przyciskami. Można jej używać bezpośrednio po wyjęciu z pudełka. Osoby lubiące własne konfiguracje, bez problemów dopasują ją do własnych predyspozycji przy pomocy oprogramowania Logitech G HUB. Można w nim ustawić do 5 własnych profili.

Przyciski mają metalowe sprężyny, które udoskonalają wrażenia z  użytkowania, zapewniając, że lewy i prawy przycisk są zawsze gotowe na kolejne kliknięcie.

Podświetlenie

Podświetlenie RGB zawiera paletę do 16,8 mln kolorów o różnych poziomach jasności, co daje możliwość wyświetlania „tęczowego” pulsującego efektu.

Cena i dostępność

Oczekuje się, że mysz Logitech G102 LIGHTSYNC będzie dostępna w sklepach w lipcu 2020 roku w różnych wersjach kolorystycznych w sugerowanej cenie detalicznej 99 PLN.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments