Bezprzewodowa mysz Logitech G PRO Wireless jest pierwszą myszą, która została stworzona przede wszystkim z myślą o profesjonalnej grze na najwyższym poziomie. Jest ona wyposażona w najnowszej generacji czujnik HERO firmy Logitech G 16K, zapewniający najwyższą jakość, dokładność i szybkość reakcji.

G PRO Wireless jest również wyposażona w wyjątkową, autorską technologię LIGHTSPEED. Rozwiązanie to zapewnia najwyższą wydajność dla urządzeń bezprzewodowych marki Logitech G. Gryzoń firmy Logitech został zaprojektowany tak, aby był ultralekki – jego waga to tylko 80g, przy zachowaniu najwyższej jakości wykonania. Ta lekka mysz, powstała dzięki zaawansowanej konstrukcji o grubości ścianki 1 mm i unikalnej budowie szkieletu endoskopowego. Bezprzewodowa mysz G PRO jest również kompatybilna z bezprzewodowym systemem ładowania Logitech G POWERPLAY Wireless Charging System.

Logitech G PRO Wireless – mysz zaprojektowana z myślą o wygranej 1

 

Mysz została stworzona przy współpracy z ponad 50 profesjonalnymi graczami esportowymi z całego świata, W Logitech G PRO Wireless zastosowano sensor HERO 16K firmy Logitech G. Jest on obecnie najbardziej wydajnym czujnikiem dostępnym na rynku. Sensor wyposażony jest w całkowicie nową soczewkę i zaktualizowany algorytm śledzenia. Zapewnia to ultra precyzyjne śledzenie bez przyspieszania, wygładzania i filtrowania w całym zakresie DPI. Jest on zdecydowanie bardziej wydajny niż czujniki poprzedniej generacji i jest w stanie przekroczyć 400 IPS oraz zapewnić śledzenie 16 000 DPI z dokładnością do jednego piksela. Myszka posiada również wyjmowane przyciski boczne po lewej i prawej stronie. Wszystkie przyciski i oświetlenie LIGHTSYNC RGB można dostosować do własnych potrzeb za pomocą oprogramowania do gier Logitech (LGS). Przycisk DPI znajduje się na spodzie urządzenia, co zapobiega niezamierzonym zmianom DPI podczas intensywnej rozgrywki.

Logitech G PRO Wireless – mysz zaprojektowana z myślą o wygranej 2

Cena i dostępność

Bezprzewodowa mysz do gier Logitech G PRO będzie dostępna w sklepach we wrześniu 2018 r., a jej spodziewana cena to 649 zł. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej producenta oraz na facebooku.


Poprzedni artykułDrugi dzień FACEIT Major za nami – podsumowanie dnia
Następny artykułCzym inspirowano się przy tworzeniu historii D.Va z Overwatch