Firma Logitech G zaprezentowała słuchawki Logitech G PRO. Zostały one wyposażone w membrany Pro-G, wykonane z hybrydowych materiałów najwyższej jakości. Ma to zapewniać dobre brzmienie, dynamiczny bas oraz wyraziste wysokie tony. Producent zadbał także o dobrą izolację dźwięków z otoczenia. A to dzięki specjalnym nausznikom wykonanym z ekoskóry. Gracze otrzymują także dodatkowy zestaw nauszników, stworzony z materiału przypominającego zamsz.

Słuchawki Logitech G PRO posiadają dobry mikrofon pojemnościowy. Wykorzystuje on wykorzystuje pop filtr, służący do wyeliminowania dźwięków związanych z szybko poruszającym się powietrzem.  Mikrofon można dowolnie wyginać.

Zestaw słuchawkowy do gier Logitech G PRO jest dostępny w kolorze czarnym. Ma lekką i wygodną konstrukcję, która łączy się za pomocą odpinanych, analogowych kabli, do których dołączono elementy sterujące głośnością.

Słuchawki Logitech G PRO są kompatybilne z komputerami osobistymi, konsolami (Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch), a także z urządzeniami mobilnymi.

Urządzenie będzie dostępne w kwietniu bieżącego roku, w spodziewanej cenie detalicznej 439 zł.


Poprzedni artykułMilestone zapowiedziało grę MotoGP 18 na czerwiec 2018
Następny artykułGenesis Xenon 750 – myszka dla graczy z odłączanymi panelami
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments