Firma Lina Li zaprezentowała światu obudowę PC-Q37. Jest ona zaliczana do klasy mini-ITX i posiada wymiary 345 x 346 x 237 milimetrów. Wykonana została z czarnego aluminium oraz tafli szkła. Jej waga wynosi 5.25 kg. Przedni panel posiada wa porty USB 3.0, złącza słuchawkowe i mikrofonowe oraz okrągły przycisk zasilania. Dość ciekawym rozwiązaniem jest wyjmowany moduł na dyski twarde. Pozwala na montaż dwóch dysków 2.5 cala lub 3.5 cala.

W środku można zmieścić karty graficzne o maksymalnej długości 320 milimetrów. Do tego mamy obsługę zasilaczy SFX o maksymalnej długości 220 milimetrów, a także 130 milimetrowe chłodzenia procesora.

Producent zadbał także o dobrą wentylację. W obudowie zmieszczą dwa wentylatory 80-milimetrowe z tyłu, wa 120-milimetrowe na górze oraz dwa 120-milimetrowe na dole. Na górze można zamontować również chłodnicę o długości do 240 milimetrów i grubości 80 milimetrów.

Lian Li PC-Q37 jest już dostępny w niektórych sklepach w cenie 229 dolarów, co jest dość dużą sumą jak na polskie warunki.


ŹRÓDŁOanandtech.com
Poprzedni artykułAOC AG241QG i AG241QX – 24 calowe monitory z serii AGON
Następny artykułZnamy daty Steam Autumn Sale 2016 i Steam Winter Sale 2016
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.