Lian-Li wprowadziło do swojej bogatej oferty obudowę PC-Q10WX. Została ona wykonana praktycznie w całości z aluminium, a na jednym z boków posiada spore okno, przez które można obserwować umieszczone wewnątrz komponenty. Wymiary obudowy wynoszą 207 x 277 x 335 mm (szerokość x wysokość x długość), natomiast waga do zaledwie 2.3 kg.

Lian-Li PC-Q10WX umożliwia zamontowanie płyt głównych w rozmiarze 170 x 170 mm i kart graficznych o maksymalnej długości 270 mm. Prócz tego możemy umieścić zasilacz o długości do 15 cm, a także system chłodzenia procesora o wysokości do 140 mm.

Wewnątrz można również zamontować trzy dyski 2,5 cala lub dwa 3.5 calowe. Obudowa zapewnia miejsce dla dwóch kart rozszerzeń oraz jedną zatokę 5,25 cala dla napędu DVD Slim. Na pokładzie znajdziemy także 120-milimetrowy wentylator, z możliwością instalacji dwóch dodatkowych na górnym panelu (maksymalnie 140 mm). Konstrukcja wyposażona została w aluminiowe podstawki.

Na panelu frontowym znajdziemy włącznik, dwa złącza USB 3.0 i gniazda dźwiękowe. Lian-Li PC-Q10WX trafi do sprzedaży do końca tego miesiąca i będzie kosztować około 120 dolarów.


ŹRÓDŁOtechpowerup.com
Poprzedni artykułAsus Z170I Pro Gaming – mała płyta dla wymagających graczy
Następny artykułPoznań Game Arena 2015 z dużą ilością atrakcji na 10 rocznicę
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.