Lian-Li wprowadziło do swojej bogatej oferty obudowę PC-Q10WX. Została ona wykonana praktycznie w całości z aluminium, a na jednym z boków posiada spore okno, przez które można obserwować umieszczone wewnątrz komponenty. Wymiary obudowy wynoszą 207 x 277 x 335 mm (szerokość x wysokość x długość), natomiast waga do zaledwie 2.3 kg.

Lian-Li PC-Q10WX umożliwia zamontowanie płyt głównych w rozmiarze 170 x 170 mm i kart graficznych o maksymalnej długości 270 mm. Prócz tego możemy umieścić zasilacz o długości do 15 cm, a także system chłodzenia procesora o wysokości do 140 mm.

Wewnątrz można również zamontować trzy dyski 2,5 cala lub dwa 3.5 calowe. Obudowa zapewnia miejsce dla dwóch kart rozszerzeń oraz jedną zatokę 5,25 cala dla napędu DVD Slim. Na pokładzie znajdziemy także 120-milimetrowy wentylator, z możliwością instalacji dwóch dodatkowych na górnym panelu (maksymalnie 140 mm). Konstrukcja wyposażona została w aluminiowe podstawki.

Na panelu frontowym znajdziemy włącznik, dwa złącza USB 3.0 i gniazda dźwiękowe. Lian-Li PC-Q10WX trafi do sprzedaży do końca tego miesiąca i będzie kosztować około 120 dolarów.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments