Tajwańska firma Lian Li zaprezentowała kolejną obudowę w swojej ofercie – PC-Q38. Posiada ona wymiary 180 x 372 x 295 (długość x szerokość x wysokość) milimetrów i waży 2.5 kilograma. Obudowa została wykonana z grubego szorstkiego aluminium. Na lewym boku umieszczono akrylowe szkło, co ma pozwolić na wgląd od wnętrza. Jest to ukłon w stronę osób, zajmujących się moddingiem komputerowym. Do zestawu dołączono filtry przeciwkurzowe.

Obudowa posiada tylko jedną komorę. W jej wnętrzu zmieścimy płytę główną mini-ITX oraz kartę graficzną o długości do 315 milimetrów. Jest też specjalny otwór na zasilacz oraz dyski. Producent zadbał również o miejsce na poprowadzenie kabli.

Na górnej części znajdziemy dwa złącz USB 3.0 oraz dźwiękowe. Przycisk uruchomienia umieszczono na przednim panelu.

Lian Li PC-Q38 jest już dostępna w sprzedaży w sugerowanej cenie 110 dolarów.


Poprzedni artykułAMD Radeon Software Crimson ReLive Edition 17.9.3 z obsługą gier
Następny artykułMSI pojawi się na Poznań Game Arena 2017 z licznymi atrakcjami
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.