Marka Lazer3D wprowadziła do sprzedaży obudowę LZ7. Jest to konstrukcja typu Cube, która posiada wymiary 266 x 198 x 158 (szerokość x głębokość x wysokość) milimetrów. W jej wnętrzu można umieścić płyty mini-ITX, karty graficzne o maksymalnej długości 186 milimetrów z dwuslotowym układzem chłodzenia oraz zasilacze w formacie SFX. Maksymalna wielkość chłodzenia procesora wynosi 67 milimetrów.

Konstrukcja obudowy została wynonana z akrylowych arkuszy o grubości 3 i 5 milimetrów. Na rogach natomiast zrobiono wstawki z proszków poliamidowych.

Jako magazyny danych zmieścimy dwa dyski o rozmiarze 2.5 cala i 15 milimetrach grubości. Dyski M.2 bez problemów wejdą na tył płyty głównej.

Lazer3D LZ7

Na przodzie znajdziemy włącznik zasilania, diodę pracy dysku, porty dźwiękowe oraz 2 x USB 3.1.

Lazer3D LZ7

Obecnie obudowa dostępna jest jedynie w sklepie Overclockers.co.uk. Jej cena to 179.99 funtów.


Poprzedni artykułGenesis RX85 z z przełącznikami Kailh Brown, Kailh Red i Kailh Blue
Następny artykułHumble Bundle z promocją Humble Software Bundle Cyberlink
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.