Kyle Bennett z forum Hard | OCP podał do publicznej wiadomości informację, jakoby Intel zamierzał współpracować bliżej z AMD. Chodzi mianowicie o możliwość umieszczenia kart graficznych Radeon w procesorach Intel. Informacja póki co jest niepotwierdzona, aczkolwiek już w grudniu padły podobne plotki od tego samego użytkownika. Wg Bennetta, układ Radeona byłby dodatkowym chipem na płytce drukowanej.

Czyli wyglądałoby to, jak pierwsze wersje układów Intela z grafikami Intel HD. Tym samym byłaby to konstrukcja typu multi-chip-module (MCM).


ŹRÓDŁOtechpowerup.com
Poprzedni artykułCooler Master uruchamia Case Mod World Series 2017
Następny artykułW American Truck Simulator pojawi się mapa Nowy Meksyk
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.