Serwis SFFNetwork odwiedził targi SIGGRAPH 2017. Reporterzy Drew i Tim porobili sporo nowych zdjęć karcie graficznej Radeon RX Vega Nano. Pisaliśmy o niej wczoraj, kiedy to wspomniany Drew dodał wpis na Twitterze. Według informacji, które zdobyło SFFNetwork, TDP karty ma wynosić 150 Watów. Do zasilania potrzebna będzie 8 pinowa wtyczka. Za chłodzenie odpowiadać będzie jeden wentylator, umieszczony najpewniej w aluminiowej osłonie.

Na obecną chwilę nic więcej nie wiadomo o samej specyfikacji karty. Być może w dniu premiery, 10 sierpnia dowiemy się więcej szczegółów.


ŹRÓDŁOsmallformfactor.net
Poprzedni artykułCooler Master MasterFan Pro 3-in-1, czyli kolorowe wentylatory
Następny artykułOpenMW 0.42 otrzymało poprawione oświetlenie i nie tylko
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.