Rynek kart graficznych powoli wraca do normy. Póki co może to powiedzieć jedynie firma NVIDIA, której karty graficzne powoli zaczynają tanieć. Po ostatnich perypetiach rynkowych sklepy ponownie oferują szereg modeli w przystępniejszych cenach. Do wzrostów przyczyniło się między innymi kryptowalutowe szaleństwo oraz wahania kursów walut, ale na pewno mamy do czynienia z dużą poprawą w tym aspekcie.

NVIDIA - Made to Game

Oto kilka najciekawszych ofert z Polski:

Aktualne promocje można znaleźć na specjalnie przygotowanych stronach sklepów Komputronik, morele.net, proline, RTV EURO AGD oraz x-kom. Karty dostępne są również w internetowym sklepie NVIDIA.

Warto także zapoznać się ze szczegółami akcji Made to Game, aby dowiedzieć się, gdzie można zakupić nową kartę GeForce GTX serii 10.


Poprzedni artykułFury Thunderjet – klawiatura, mysz, podkładka i słuchawki dla graczy
Następny artykułAncestors Legacy – zdobądź Europę jedną z nacji średniowiecza
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.