InWin B1

InWin zaprezentowało obudowę B1. Jest to całkowicie autorski projekt firmy w rozmiarach mini-ITX – 108 x 302 x 238 mm. Wejdą tutaj zatem jedynie płyty główne o wymiarach 170 x 170 mm. Część elementów wykonano z tworzywa ABS. Mowa tutaj o koncentrycznych pierścieniach, ułożone warstwowo jeden na drugim, ze szczelinami pomiędzy nimi. Ma to zapewniać stały przepływ powietrza do wnętrza.

InWin B1

Z jednej strony znajduje się panel z hartowanego szkła. Jest on półprzezroczysty i pozwala dostrzec podzespoły wewnątrz. Z drugiej strony natomiast znajduje się nieprzezroczyste wykończenie z tworzywa ABS. Warto nadmienić, że obudowa ma dwie komory – w pierwszej są płyta główna, procesor, chłodzenie oraz RAM. W drugiej natomiast znajdują się kable, zasilacz oraz dyski twarde.

InWin B1

Obudowę B1 można ułożyć w dwóch pozycjach – pinonowej i poziomej. W obu przypadkach producent dołącza specjalną podstawę oraz poziome nóżki.

Jeżeli chodzi o montaż podzespołów, to wspomnieliśmy wcześniej o płycie głównej mini-ITX. Nie ma możliwości dodania dedykowanej karty graficznej ze względu na brak miejsca. Maksymalna wysokość chłodzenia może wynosić 60 mm. Producent dołącza także 80 mm wentylator oraz dedykowany 200 W zasilacz.

InWin B1 - ciekawa obudowa mini-ITX w małych rozmiarach 1Obudowa ma się ukazać na rynku w drugim kwartale 2020 roku w cenie około 85 dolarów.

 


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments