intel graphics x 3
intel graphics x 3

Intel zaprezentował prototypowe grafiki nadchodzących kart graficznych Intel Graphics X. Całość miała miejsce podczas trwającego wydarzenia Odyssey na targach GDC 2019. Nie podano żadnej konkretnej specyfikacji modelu, ani ile będzie odmian. Zaprezentowane grafiki pokazują kartę graficzną w rozmiarze mini-ITX. Chłodzenie będzie zajmowało dwa śledzenie w komputerze.

Budowa to zamknięta szczelnie osłona z turbinowym wentylatorem. Coś na kształt kart referencyjnych od NVIDII oraz AMD. Pozostaje nam póki co czekać na więcej informacji.


ŹRÓDŁOtweaktown.com
Poprzedni artykułNVIDIA Creator Ready Driver – nowe sterowniki dla twórców i artystów
Następny artykułOpenMW 0.45.0 z ogromną ilością nowości i poprawek
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments