Portal http://wccftech.com dotarł do wyników wydajności procesora Intel Core i3-7350K. Kilka dni temu mieliśmy okazję opisywać jego nieoficjalną specyfikację. Wspomniana jednostka została poddana różnym testom w benchmarku Geekbench 4.0.3. I już na wykresach nowy układ Kaby Lake jest na równi z Core i5 poprzednich generacji. I pewnie to nie koniec jego możliwości, o czym przekonamy się w niedługim czasie.

Intel Core i3-7350K

Core i3-7350K posiada dwa rdzenie i cztery wątki. Jego bazowe taktowanie wynosi 4.0 GHz i wzrasta do 4.2 GHz w trybie Turbo. Ponadto, układ posiada 4 MB pamięci L3, a jego TDP wynosi 91 W.

intel-core-i3-7350k-benchmark-1


Poprzedni artykułMeet The Dwarves – Narmora, czyli krótka historia kobiety zabójcy
Następny artykułSniper Ghost Warrior 3 zaoferuje do 35 godzin zabawy
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.