Inno3D wprowadziło do swojej oferty pamięci operacyjne z serii iChill. Dostępne będą moduły o pojemnościach od 4 GB do 16 GB. Również taktowanie będzie bardzo zróżnicowane. Najwyżej taktowane modele osiągną częstotliwość pracy nawet 4000 MHz. Tak wysokie osiągi będą możliwe dzięki zapewnieniu odpowiedniego chłodzenia na kościach pamięci.

Pamięci z serii iChill będą posiadały również wersje z podświetleniem LED RGB. Pozwoli to miłośnikom modyfikacji dopasować moduły do swoich potrzeb. Na tę chwilę podświetlane moduły będą dostępne jedynie w zestawach dwukanałowych.

Warto również wspomnieć o modułach w wersji Performance, które mają zapewniać wysoką wydajność przy niskich cenach.

Producent nie podał niestety ceny.


ŹRÓDŁOinno3d.com
Poprzedni artykułAsh of Gods otrzymuje aktualizację z językiem polskim do wyboru
Następny artykułCztery zespoły z zaproszeniem na BLAST Pro Series Kopenhaga 2018
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.