inno3d geforce gtx 1650 super compact 1
inno3d geforce gtx 1650 super compact 1

Firma Inno3D wprowadziła do oferty kartę graficzną INNO3D GeForce GTX 1650 SUPER  Compact. Rdzeń wyposażony jest w 1280 jednostek CUDA, 32 jednostki renderujące oraz 80 jednostek teksturujących. Producent usunął całkowicie jednostki RT (obliczenia ray tracingu), jednostki Tensor (sztuczna inteligencja i głębokie uczenie się) i wsparcie dla DLSS. Taktowanie rdzenia wynosi 1530 MHz, a w trybie Boost wzrasta do 1725 MHz.

Karta współpracuje z 4 GB pamięci GDDR6 na 128-bitowej szynie danych, ich efektywne taktowanie wynosi 12000 MHz. Daje to przepustowość na poziomie 192 GB/s i wydajność około 4.4 TFLOPSów.

INNO3D GeForce GTX 1650 SUPER Compact

INNO3D GeForce GTX 1650 SUPER Compact ma własny autorski układ chłodzenia. Składa się on z dwóch dużych wentylatorów osadzonych w solidnym radiatorze. Całość zaprojektowano tak, by uzyskać, jak najskuteczniejsze chłodzenie, nie budując przy tym szczególnie dużej konstrukcji. Wymiary karty wynoszą 160 x 116 x 39 mm. Będzie można ją umieścić bez problemów w obudowie mini-ITX.

Znajdziemy tutaj takie złącza: HDMI 2.0, DVI-D oraz DisplayPort 1.4.


ŹRÓDŁOinno3d.com
Poprzedni artykułNVIDIA GeForce Game Ready Driver 441.41 z obsługą Halo: Reach
Następny artykułQuake II RTX otrzymuję aktualizację 1.2 z lepszą oprawą graficzną
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.