In Win wprowadziło do sprzedaży zasilacz mini-ITX – CS-700W. Jego wymiary wynoszą 125 x 100 x 63 mm, dzięki czemu będzie pasował to większości kompaktowych obudów. Jednocześnie jest on zgodny ze specyfikacją SFX12V V3.3. Producent wyposażył zasilacz w certyfikat 80 Plus Gold. Ma to pozwolić na bezproblemowe działanie z kartami graficznymi RTX 2080 Ti lub TITAN V. Z zabezpieczeń znajdziemy: OCP, OVP, UVP, SCP, OTP, OPP.

Zasilacz jest w pełni modularny. Kable są płaski i niezwykle elastyczne. Pozwoli to na ich łatwe prowadzenie w ciasnych obudowach.

Do chłodzenia wykorzystany został 92 mm wentylator na łożysku.

Zasilacz In Win CS-700W ma 5 letnią gwarancję producenta. Nie ujawniono jednakże ceny.


ŹRÓDŁOtechpowerup.com
Poprzedni artykułResident Evil 2 Remake – prezentacja militarnego dodatku z Claire
Następny artykułHumble WB Games Classics Bundle z ciekawymi grami w promocji
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.