Firma iiyama, światowy producent monitorów dla wymagających użytkowników, wprowadziła na polski rynek monitor iiyama XB2483HSU. Urządzenie posiada 24 calowy ekran z matrycą AMVA, technologiami ACR, Overdrive i Flicker Free, kontrastem 3000:1 oraz 4 ms czasem reakcji.

iiyama XB2483HSU-B2DP

Prócz tego mamy szerokie kąty widzenia wynoszące 178 stopni w pionie i poziomie oraz równomierne podświetlenie. Funkcja redukcji niebieskiego światła ograniczy emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.

iiyama XB2483HSU-B2DP

Projektanci nie zapomnieli także o regulowanej stopce oraz funkcji PIVOT, pozwalającej na obrót ekranu o 90°, dzięki czemu praca z długimi dokumentami tekstowymi będzie jeszcze wygodniejsza.

iiyama XB2483HSU-B2DP

Ze złączy obrazu znajdziemy VGA, DVI-D, DisplayPort. Prócz tego mamy wyjście słuchawkowe, 2 x USB 2.0, głośniki 2 x 2 Watowe.

iiyama XB2483HSU-B2DP

Sugerowana cena detaliczna monitora iiyama XB2483HSU-B2DP wynosi 899 PLN


Poprzedni artykułTP-LINK Archer C2600 dla szybkiego internetu i wielu urządzeń
Następny artykułNVIDIA kończy produkcję układów GTX 980 Ti, GTX 980 i GTX 970
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.