Firma iiyama wprowadziła do sprzedaży 24-calowy model XB2472HSUC. Jest to uniwersalny, wielofunkcyjny monitor gwarantujący wysoki komfort pracy i odbioru multimediów. Posiada rozdzielczość 1920×1080 pikseli i czas reakcji matrycy wynoszący 8 ms. Producent zamontowano matowy panel VA, podświetlany diodami LED. Kąty widzenia wynoszą 178 stopni w pionie i poziomie.

W codziennej pracy urządzenie wykorzystuje technologie: Flicker-free i funkcję redukcji emisji niebieskiego światła. Wysoką ergonomię użytkowania urządzenia zapewnia możliwość regulacji wysokości w zakresie 13 cm oraz funkcja PIVOT. Wbudowane głośniki stereo, wejścia VGA, DVI i DisplayPort oraz hub USB zapewniają szerokie opcje konfiguracji podłączeń monitora. Na koniec warto wspomnieć o kamerze, zapewniającej płynny obraz w jakości Full HD.

Sugerowana cena detaliczna monitora iiyama XB2472HSUC-B1 wynosi 1 099 PLN.


Poprzedni artykułNZXT Puck – koniec plątaniny kabli słuchawkowych i gogli VR
Następny artykułDICE szykuje pierwszy dodatek Nie przejdą do gry Battlefield 1
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.