Firma iiyama, japoński producent monitorów, wprowadził na polski rynek monitor TF3237MSC, który dostępne będzie w dwóch wariantach: białym – W3AG i czarnym – B3AG. Model ten posiada bezramkową obudowę, która nadaje mu jednolitą gładką szklaną powierzchnię. Matryca AMVA3 zapewnia wysoki kontrast, lepsze odwzorowanie barw i szersze kąty widzenia. Ekran został pokryty specjalną powłoką antyrefleksyjną, niemal całkowicie eliminującą problem załamywania się światła na jego powierzchni i dodatkowo chroniącą go przed zabrudzeniami i zarysowaniami.

Ciekawą funkcją monitora jest pomijanie dotyku wykonanego palcem w trybie pracy z rysikiem. Tryb ten jest aktywowany w momencie dotknięcia ekranu przy pomocy rysika. Jeśli ekran nie jest dotykany rysikiem przez określony czas, automatycznie z powrotem przełącza się w tryb rozpoznający dotyk wykonywany palcem.

Ekran posiada przekątną 32 cale o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Kąty widzenia w pionie i poziomie wynoszą po 178 stopni, a czas reakcji wynosi 8 ms.

iiyama TF3237MSC W3AG
Tył

Sugerowana cena detaliczna modelu TF3237MSC-B3AG wynosi 6 999 złotych, natomiast za TF3237MSC-W3AG trzeba będzie zapłacić 7 999 złotych. Wszystkie monitory marki iiyama są objęte 3-letnią gwarancją producenta. W przypadku rozpoczęcia procesu gwarancyjnego, firma iiyama ponosi wszystkie koszty związane z naprawą wadliwego urządzenia lub z dostawą monitora zastępczego.


Poprzedni artykułPlemiona od InnoGames obchodzą 13 lat istnienia
Następny artykułTorrenty.org zniknęły z sieci. Niedługo serwis powinien wrócić
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.