iiyama rozszerzyła ofertę monitorów dla graczy o model G-Master GB3271QSU-B1 Red Eagle. Urządzenie sprawdzi się świetnie w grach kooperacyjnych oraz tam, gdzie jest potrzeba większego ekranu. Matryca IPS zapewnia pokrycie 100% kolorów sRGB i gwarantuje doskonałe odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia w czasie każdej bitwy.

Monitor jest dedykowany dla osób, które nie lubią grać i pracować na małym ekranie. Z tego powodu zastosowano tutaj 32-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2560 × 1440 pikseli. Częstotliwość odświeżania to aż 165 Hz, a czas reakcji to zaledwie 1 ms MPRT. Zadbano także o implementację technologii FreeSync Premium, która ma eliminować efekt rozrywania ekranu i zapewniać kompensację niskiej liczby klatek na sekundę (LFC).

G-Master GB3271QSU-B1 Red Eagle wyposażono w funkcję Black Tuner, zwiększającą widoczność w zacienionych obszarach. Pozwala to na lepszą i efektywniejszą rozgrywkę w wielu bardzo mało widocznych obszarach.

Jeżeli chodzi o podstawę, to jest ona w pełni regulowana. Można zmienić zarówno wysokość, kąt pochylenia, jak i obracać w prawo lub lewo. W matrycę wbudowano filtry zapobiegające migotaniu i redukujące niebieskie światło pomagają zmniejszyć zmęczenie oczu.

Monitor G-Master GB3271QSU-B1 Red Eagle jest dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie 1999 zł.


ŹRÓDŁOiiyama.com
Poprzedni artykułAkasa KS7 – niskoprofilowe chłodzenie mini-ITX
Następny artykułXPG Invicta kończy współpracę z żeńskim składem CS:GO