iiyama G-Master G2740QSU-B1 Black Hawk

Firma iiyama zaprezentowała monitor dla graczy – G-Master G2740QSU-B1 Black Hawk. Jest to 27-calowy model w formacie 16:9 z matrycą wykonaną w technologii IPS o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli. Zastosowany wyświetlacz ma bardzo szybki czas reakcji na poziomie 1 ms (MPRT), a częstotliwość odświeżania wynosi 75 Hz. Zastosowany panel, charakteryzuje się szerokimi kątami widzenia, nasyconymi i precyzyjnie odwzorowanymi kolorami oraz 100% pokryciem przestrzeni sRGB.

Z zastosowanych technologii można wymienić AMD FreeSync, która zapewnia obraz pozbawiony efektu rozrywania i przycięć. Funkcja OverDrive pomoże poprawić ostrość obrazu w najbardziej dynamicznych scenach. G-Master G2740QSU-B1 Black Hawk oferuje również funkcję Black Tuner, wyostrzającą szczegóły w zacienionych obszarach, a nie zabrakło także predefiniowanych trybów obrazu pod konkretne gatunki gier.

Sprzęt wyposażono w podstawę z regulacją kąta nachylenia ekranu, a także dżojstik do sterowania OSD (menu ekranowe). Tylny panel ma szeroki wybór złączy: HDMI, DisplayPort, audio jack 3,5 mm oraz 2 x USB. Monitor nie zawodzi także w kwestii audio, oferuje gniazdo na słuchawki oraz wbudowane głośniki stereo, które przydadzą się przy codziennej pracy.

Sugerowana cena detaliczna monitora wynosi 1189 zł. Więcej detali na stronie producenta.


ŹRÓDŁOiiyama.com
Poprzedni artykułPoznaliśmy grupy BLAST Premier Spring Groups 2021
Następny artykułPoznaliśmy drużyny, które zagrają w ESL Pro League Season 13
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.