ID-Cooling IS-50X

ID-Cooling wprowadziło do oferty chłodzenie niskoprofilowe IS-50X. Jest one zdolne obsłużyć procesory do wartości TDP 130 Watów. Producent zdecydował się na zastosowanie wygiętych w literę C miedzianych rurek cieplnych o średnicy 6 mm. Odprowadzają one ciepło do dużego radiatora o wymiarach 120 x 122 mm. Zastosowano tutaj wiele cienkich finów, które oddają szybko ciepło.

Spód chłodzenia z rurkami cieplnymi styka się bezpośrednio z procesorem. Ma to zwiększyć przewodność cieplną. Łączna wysokość całego chłodzenia wynosi 57 mm. Jeżeli dołożymy do tego wentylator, to zwiększa się ona do 75 mm.

Wentylator ma wymiary 120 x 120 x 15 mm, który kręci się od 600 do 1600 obrotów na minutę. Jego wydajność wynosi 53.6 CFM, a głośność waha się między od 13.8 do 30.2 dBA. Waga całego chłodzenia wynosi 385 gramów.

Producent chłodzenia IS-50X zdecydował się także na prosty system montażu do płyty głównej. Radiator jest przykręcany do wcześniej przygotowanego uchwytu na płycie. Chłodzenie współpracuje ze wszystkimi znanymi podstawkami procesorów AMD i Intel.

ID-Cooling nie podało ceny IS-50X.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments