Icy Dock wprowadziło do sprzedaży stację dokującą dla zatok 3,5-calowych – FlexiDOCK MB522SP-B. Stacja dokująca została zaprojektowana specjalnie do zastosowań, które wymagają częstej wymiany dysków. Docenią ją osoby, które tworzą codzienne kopie zapasowe, montują wideo, klonują lub przenoszą dane z dysku na dysk. Funkcja hot-swap pozwala na przyspieszenie naszej dotychczasowej pracy.

W stacji usunięto drzwiczki aby wysuwać i wsuwać dysk znacznie szybciej. Zamiast tego dodano dwa przyciski, które wykonują cały proces odłączania i wysuwania.

Stacja dokująca dostępna jest wśród oficjalnych dystrybutorów firmy Icy Dock. Model FlexiDOCK MB522SP-B można zakupić w cenie około 100 zł.


Poprzedni artykułTenda W311MI – kompaktowy adapter WiFi na złączu USB
Następny artykułNVIDIA GeForce Game Ready Drivers 382.53 z obsługą Dirt 4
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.