iChill RGB Aura

Inno3D wprowadziło do sprzedaży pamięci RAM – iChill RGB Aura. Producent wyposażył kości  w efektowne podświetlenie RGB. Jego ustawienia można kontrolować z poziomu oprogramowania płyty głównej – Aura Sync. Możliwe jest również zsynchronizowanie efektów wizualnych z innymi komponentami zainstalowanymi w komputerze.

W ofercie dostępne będą następujące modele z efektywną częstotliwość taktowania od 2666 MHz do 4000 MHz włącznie. Co ciekawe, modele DDR4-3600 (CL17) i DDR-4000 (CL19) zbudowano z wykorzystaniem modułów Samsung B-Die, które cieszą się dobrymi opiniami w środowisku overclockerów. Napięcie podstawowe wynosi tutaj 1.35 V.

W przypadku chłodzenia, producent wyposażył pamięci w aluminiowe radiatory, które okalają kości z obu stron. Mają one zapewnić modułom optymalne warunki termiczne pracy. Łączna wysokość pamięci wynosi 49 mm. Warto wziąć to pod uwagę, dobierając układ chłodzenia procesora oraz niewiele miejsca w obudowie mini-ITX.

Pamięci iChill RGB Aura są już dostępne w sprzedaży. Ceny zestawów dwukanałowych 2 x 8 GB zaczynają się od około 800 zł w przypadku wariantu 2666 MHz. Najszybsze są z kolei wyceniane na około 1200 zł. Producent udziela dożywotniej gwarancji na swoje produkty.

iChill RGB Aura - efektowne i szybkie pamięci RAM od Inno3D 5


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments