HyperX wprowadziło do oferty myszkę dla graczy HyperX Pulsefire Surge RGB. Została ona wyposażona w sensor Pixart 3389 o rozdzielczości do 16000 DPI. Przyciski posiadają przełączniki Omron o wytrzymałości do 50 milionów kliknięć. Mysz wyposażona jest także w podświetlenie RGB 360 stopni, które użytkownicy mogą personalizować przy wykorzystaniu oprogramowania HyperX NGenuity.

Wbudowana pamięć pozwala na ustawienie efektów oświetlenia oraz kolorystyki i ich zapis na trzech profilach. Ustawienia oświetlenia LED pozwalają graczom wybrać i ustawić kolorystykę RGB na 360-stopniowym okręgu oraz na logo HyperX.

Mysz gamingowa HyperX Pulsefire Surge jest już dostępna u autoryzowanych sprzedawców
w cenie 299 zł. Urządzenie posiada dwuletnią gwarancję producenta. Warto wspomnieć, że mysz została wyróżniona prestiżową nagrodą Red Dot 2018 za jakość wykonania.


Poprzedni artykułProcesor Intel Core i7-8086K z okazji 40 rocznicy jednostki 8086
Następny artykułRozszerzenie Radeon ProRender dostępne dla Blender i Maya na macOS
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.