HyperX wprowadził do swojej oferty myszkę HyperX Pulsefire Surge RGB. Sercem urządzenia się sensor optyczny Pixart 3389 o czułości 16 000 punktów na cal. Myszka została wyposażona w przełączniki firmy Omron o żywotności aż 50 mln kliknięć. Urządzenie ma zapewniać precyzyjne, płynne i szybkie śledzenie bez przyspieszania.

HyperX Pulsefire Surge RGB

W myszce HyperX Pulsefire Surge RGB zastosowano dynamiczne efekty świetlne 360°. Dzięki oprogramowaniu HyperX NGenuity gracze mogą przypisywać spersonalizowane funkcje makro do sześciu programowalnych klawiszy i przechowywać je w bibliotece makro.

HyperX Pulsefire Surge RGB

Myszka gamingowa HyperX Pulsefire Surge RGB ma się pojawić w sklepach w drugim kwartale tego roku.


ŹRÓDŁOtechpowerup.com
Poprzedni artykułRozgrywka z Cyberpunk 2077 mogłaby zostać pokazana podczas E3 2018
Następny artykułFINAL FANTASY XV WINDOWS EDITION pojawi się 6 marca 2018 roku
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.