HyperX wprowadza do swojego portfolio pierwszą gamingową mysz – HyperX Pulsefire FPS. Mysz została wyposażona w sensor PixArt 3310, dzięki czemu maksymalna rozdzielczość urządzenia wynosi 3200 DPI. Prócz tego gracz może przełączać się między czterama poziomami czułości, wybieranymi przy pomocy specjalnego przycisku. Myszka posiada przełączniki Omron, których żywotność ma starczyć do 20 milionów kliknięć.

Ergonomiczny kształt oraz lekka konstrukcja Pulsefire FPS zostały zaprojektowane z myślą o komforcie osób stosujących zarówno chwyt typu palm grip, jak i claw grip. Optymalne wyważenie, mała waga wynosząca 95 gramów oraz anty-poślizgowe boki myszy pozwalają na wykonywanie szybkich ruchów oraz pewny chwyt bez ryzyka ześlizgnięcia dłoni. Mysz ma sześć wytrzymałych przycisków, które zapewniają wyczuwalne sprzężenie zwrotne podczas każdego kliknięcia. Produkt HyperX wyposażony został w elastyczny, pleciony kabel oraz duże ślizgacze zapewniające odpowiedni poślizg myszy.

HyperX Pulsefire FPS powstała w laboratorium HyperX przy wsparciu najlepszych graczy z profesjonalnych drużyn e-sportowych. Produkt dostępny jest w sprzedaży i objęty Produkt dwuletnią gwarancją.


Poprzedni artykułESPORT NOW 2017 pod koniec maja na Hali Stulecia we Wrocławiu
Następny artykułAsus prezentuje karty Asus Radeon RX 550 2G i Asus Radeon RX 550 4G
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.