HyperX prezentuje QuadCast S – nowy mikrofon dla twórców i streamerów

0
44
HyperX QuadCast S

HyperX wprowadza na rynek mikrofon USB – QuadCast S. Wzbogacono go o dynamiczne efekty świetlne RGB, które można personalizować za pomocą niestandardowych ustawień. Wyposażony jest we wbudowany uchwyt przeciwwstrząsowy, filtr trzasków oraz czujnik ze wskaźnikiem statusu LED, umożliwiający wyciszanie jednym dotknięciem. Zapewnia czysty i spójny dźwięk podczas streamingu i wideokonferencji.

HyperX QuadCast S

W mikrofonie QuadCast S dostępne są cztery wzory polaryzacji ― stereofoniczny, dookólny,
kardioidalny i dwukierunkowy. Umożliwia to optymalizację ustawień potrzebnych podczas transmisji audio i pracy z domu. Oprócz wewnętrznego filtra trzasków, który tłumi spółgłoski zwarte, co zapewnia lepszą jakość dźwięku.

HyperX pragnie dostarczyć streamerom, osobom prowadzącym szkolenia, uczniom, studentom i profesjonalistom ze świata biznesu łatwy w obsłudze sprzęt bardzo potrzebny w czasach, gdy tyle osób wciąż pracuje, uczy się lub uczestniczy w grach z domu. Wykorzystując sukces naszego pierwszego mikrofonu USB QuadCast, wprowadzamy na rynek model QuadCast S z funkcją, o którą prosili nas użytkownicy – dynamicznymi efektami świetlnymi RGB stanowiącymi dodatkową warstwę personalizacji. Teraz każdy użytkownik może jeszcze lepiej dostosować ustawienia dźwięku do wymagań transmisji strumieniowej, biura domowego lub zdalnego nauczania.

― mówi Bianca Walter, Business Manager w HyperX w regionie EMEA

Mikrofon QuadCast S obsługuje wiele urządzeń i programów do prowadzenia rozmów. Ma
certyfikaty Discord i TeamSpeak. Dołączony uniwersalny adapter uchwytu pasuje do gwintów 3/8” i 5/8” oraz jest zgodny z większością podstaw i wysięgników.

Dostępność:

Mikrofon HyperX QuadCast S jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 179,99 EUR w sklepie na oficjalnej stronie HyperX.