HyperX przedstawił pamięci HyperX Predator DDR4 RGB. Będą to pierwsze na rynku moduły pamięci operacyjnej, których podświetlenie RGB ma być synchronizowane za pomocą technologii podczerwieni. Ma to pozwolić na uzyskanie jeszcze lepszej jakości kolorów oraz wzorów w wielu modułach za jednym razem. Za zarządzanie będzie odpowiedzialne specjalne oprogramowanie, takie jak: ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion czy MSI Mystic Light Sync.

Również producenci obudów, np. In-Win, dodają do swoich produktów funkcje obsługujące podświetlenie RGB i sterowanie nim.

Moduły pamięci Predator RGB Memory pojawią się na rynku w II kwartale bieżącego roku.


ŹRÓDŁOtechpowerup.com
Poprzedni artykułTenda AC6 – dwupasmowy router WiFi dla całej rodziny
Następny artykułHumble Hope for Orphan Bundle z ciekawymi tytułami za grosze
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.