HyperX wprowadził do swojej oferty pamięci HyperX Fury DDR4 RGB. Wyposażone są one w funkcję Plug N Play (podłącz i pracuj), umożliwiającą automatyczne zwiększanie częstotliwości taktowania. Zrobiono to, aby spełnić oczekiwania osób, które nie potrafią samodzielnie podkręcać pamięci.

HyperX Fury DDR4 RGB

Model HyperX FURY DDR4 RGB wyposażono w pasek LED RGB. Emituje on różne efekty świetlne, a sterowanie odbywa się poprzez oprogramowanie znanych producentów płyt głównych: ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion oraz MSI Mystic Light Sync. Prócz tego mamy tutaj także technologię HyperX Infrared Sync, która odpowiada za synchronizację modułów bez stosowania dodatkowych przewodów.HyperX Fury DDR4 RGB - nowe pamięci z podświetleniem RGB LED 1

Moduły mają maksymalne taktowanie 3466 MHz i opóźnieniami w zakresie CL15 – CL19. Producent przygotował wersje o pojemności 8 GB i 16 GB, w zestawach dwu- i czteromodułowych. Możemy zatem zaopatrzyć się w maksymalnie 64 GB.

 

Pamięci są już dostępne w sieci sklepów partnerskich HyperX — zarówno stacjonarnych, jak i internetowych


ŹRÓDŁOhyperxgaming.com
Poprzedni artykułViktor “v1c7oR” Dyankov nie jest zawodnikiem Windigo Gaming
Następny artykułHyperX Fury DDR4 – pamięci z automatycznym zwiększaniem taktowania
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.