Firma HyperX wprowadza na rynek nowe gamingowe słuchawki HyperX Cloud Stinger. Zostały one zaprojektowane z myślą o graczach. W tym celu zastosowano m.in. piankę zapamiętująca kształt oraz 50 mm kierunkowe przetworniki. Kolejnymi atutami tego modelu są jego waga – zaledwie 265 gramów oraz ruchome nauszniki w zakresie 90 stopni. Pozwala to na wielogodzinne komfortowe użytkowanie.

Producent zadbał także o wygodę podczas prowadzenia rozgrywek. Funkcja wyciszenia dźwięku, kontroler głośności oraz regulowany pałąk znalazły się w zasięgu dłoni gracza

Słuchawki HyperX Cloud Stringer są już dostępne w sprzedaży w sklepach Komputronik, Media Expert, Neonet morele.net, x-kom.pl oraz innych sklepach oferujących sprzęt IT. Zestaw objęty jest dwuletnią gwarancją oraz bezpłatną pomocą techniczną.


Poprzedni artykułPojawił się film z rozgrywki w Ghost Recon Wildlands
Następny artykułIndustry Manager – Technologie Przyszłości dostępne w sprzedaży
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.