HyperX rozszerzył swoją ofertę produktów o pierwsze bezprzewodowe gamingowe słuchawki HyperX Cloud Flight. Wbudowany akumulator ma zapewniać działanie do 30 godzin. W środku zamontowano przetworniki o średnicy 50 mm, co ma zapewniać niezwykłe wrażenia dźwiękowe. Producent przygotował konstrukcję z nausznikami obracającymi się w zakresie 90 stopni.

HyperX Cloud Flight pracują w paśmie 2.4 GHz. Słuchawki posiadają certyfikaty TeamSpeak oraz Discord. Zostały także wyposażone w odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów. Zestaw słuchawkowy jest zgodny z urządzeniami PC, PS4TM oraz PS4TM Pro. Posiada także trójbiegunowe analogowe złącze audio.

Jako ciekawostkę warto dodać, że zestaw posiada wbudowane elementy sterujące służące do: dostosowywania efektów LED, wyciszania mikrofonu, włączania/wyłączania i regulacji głośności.

Słuchawki HyperX Cloud Flight są już dostępne w cenie 699 zł w ofercie sklepów x-kom.pl i morele.net.


Poprzedni artykułCorsair MM1000 Qi – podkładka do bezprzewodowego ładowania
Następny artykułStellaris YouTuber War – Episode 5 – 6 osób gra w Stellaris
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.