HyperX zaprezentował swój zestaw słuchawkowy nowej generacji HyperX Cloud Alpha. Słuchawki wykorzystują dwukanałową technologię HyperX, aby zapewnić niezwykłą precyzję, zakres i brzmienie dźwięku z gier. W środku znajdują się 50 mm przetworniki oraz dwukanałowa konstrukcja. Umożliwia to oddzielenie basu od średnich i wysokich tonów, dzięki czemu powstaje dynamiczny dźwięk.

Cloud Alpha są bardzo wygodne w noszeniu, dzięki najwyższej jakości piance, która dopasowuje się do kształtu ucha. Pałąk pokryty jest miękką sztuczną skórą, a rama jest lekka i solidna.

HyperX Cloud Alpha

Zestaw jest wyposażony w odłączany kabel z pilotem umożliwiającym regulację głośności i wyciszenie mikrofonu. Słuchawki są certyfikowane przez TeamSpeakTM i Discord.

HyperX Cloud Alpha

Zestaw Cloud Alpha dostępny będzie w sprzedaży 25 września w sieci sklepów RTV Euro AGD w cenie 399 złotych.

HyperX Cloud Alpha


Poprzedni artykułPro Evolution Soccer 2018 z ekskluzywną umową sponsorską
Następny artykułAssassin’s Creed: Origins z interaktywną mapą starożytnego Egiptu
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.