HyperX wprowadził na rynek gamingowy zestaw słuchawkowy nowej generacji HyperX Cloud Alpha. Słuchawki oferują komfort i czystość dźwięku. Wyposażono je w przetworniki 50 mm i dwukomorową konstrukcję – HyperX Dual Chamber. Umożliwiają oddzielenie basów od średnich i wysokich tonów, co tworzy dynamiczny, realistyczny dźwięk. Za wygodę noszenia odpowiada doskonałej jakości pianka zapamiętująca kształt oraz dłuższy pałąk pokryty miękką sztuczną skórą.

HyperX Cloud Alpha

słuchawki Cloud Alpha są wyposażone w odłączany kabel ze zintegrowanym pilotem, co umożliwia graczom regulację głośności i wyciszenie mikrofonu.

HyperX Cloud Alpha

Zestaw Cloud Alpha dostępny będzie w sprzedaży w sieci sklepów RTV Euro AGD w cenie 399 złotych.


Poprzedni artykułMiddle-earth: Shadow of War – film Thrak Moves In – Babysitting
Następny artykułTP-Link TL-WR902AC – miniaturowy router dla podróżnych
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.