HyperX wprowadził do sprzedaży klawiaturę HyperX Alloy FPS. Jest to produkt skierowany do wielbicieli gier FPS. Klawiatura została zaprojektowana z myślą o ergonomii podczas toczenia emocjonujących rozgrywek. Została zbudowana z solidnego stopu stali oraz wyposażona w mechaniczne przełączniki Cherry MX Blue. Posiada czerwone podświetlenie oraz sześć predefiniowanych trybów LED – w tym tryb do indywidualnego ustawienia.

Klawiatura oferuje również tryb gry, który wyłącza klawisz Windows, aby zapobiec niechcianemu przerwaniu rozgrywki oraz oferuje blokowanie jednocześnie wciśniętych klawiszy. Dla zwiększenia elastyczności i wydajności, producenci zadbali o łatwy dostęp do portu USB znajdującego się z tyłu klawiatury, czerwone przyciski WSAD/1234, odłączany, pleciony przewód, USB do ładowania oraz torbę do bezpiecznego przenoszenia klawiatury.

Klawiatura jest już dostępna w sprzedaży w cenie 499 złotych w najlepszych sklepach i sieciach IT w Polsce. Klawiatura HyperX Alloy FPS została objęta dwuletnią gwarancją producenta.


Poprzedni artykułEVGA prezentuje GeForce GTX 1050 Ti Gaming i GTX 1050 Ti SC Gaming
Następny artykułPoznań Game Arena 2016 – wrażenia z targów gier i rozrywki #1
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.