Firma HP poszerzy ofertę monitorów o dwa nowe modele: HP 27f4K oraz HP 34f. Pierwszy z nich będzie miał 27 calową matrycę IPS o rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli. Prócz tego producent zdecydował się na montaż na bardzo cienkie ramki oraz regulowany stojak. Drugo monitor będzie miał 34 calowy zakrzywiony ekran IPS o rozdzielczości 2560 × 1440 pikseli. Producent zdecydował się i tutaj na cienkie ramki.

HP 27f 4K będzie dostępny w lipcu, a HP 34f Curved w sierpniu 2019 roku. Cena monitorów zostanie potwierdzona bezpośrednio przed pojawieniem się urządzeń w sprzedaży.


Poprzedni artykułRay-tracing trafi do wielu komercyjnych silników gier
Następny artykułThe Heretic – demo technologiczne i możliwości silnika Unity
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.