NullSpace VR Inc. rozpoczęła jakiś czas temu kampanię na Kickstarterze – Hardlight VR Suit – Don’t Just Play the Game. Feel it. Firma stworzyła urządzenie o nazwie Hardlight VR Suit, które to jest specjalnym kombinezonem do odczuwania. Strój posiada 16 stref służących do odczuwania kontaktu w wirtualnej rzeczywistości.

Gadżet oferuje również pełne śledzenie ruchów ciała. Pozwala to na pełną swobodę w poruszaniu się nim po pomieszczeniu.

NullSpace VR Inc. oferuje na starcie 15 tytułów, wspierających pełne możliwości kamizelki. Wspierane są zestawy Oculus Rift i HTC Vive. Naszym zdaniem do zestawu świetnie pasuje Zotac VR GO.


Poprzedni artykułBitFenix wprowadza obudowę Portal, ze znanej gry Valve
Następny artykułWisder, czyli osoba posiadająca umiejętności twórcze i techniczne w kwestii komputerów
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.