Hama wprowadziła do sprzedaży głośnik Soundcup – L. Urządzenie posiada wymiary 7,8 x 7,5 x 19,1 cm oraz klasę wodoszczelności IPX4. Jego waga wynosi zaledwie 500 gramów. Pojemność akumulatora to aż 4000 mAh, a czas ładowania to tylko 4 godziny. Pozwala to cieszyć się muzyką przez 16 godzin (w trybie AUX) i do 12 godzin (w trybie Bluetooth). Charakterystyczny kształt głośnika zapewnia równomierne rozchodzenie się dźwięku we wszystkich kierunkach. Poręczna konstrukcja, pokrycie urządzenia tkaniną oraz nowoczesny panel dotykowy sprawiają, że głośnik bardzo się wyróżnia i wygląda niezwykle efektownie.

Hama Soundcup – L

Głośnik Hama Soundcup – L posiada łączną moc 24 Watów. Do tego dochodzi technologia X-Bass, dzięki której z głośnika wydobywa się potężny dźwięk o krystalicznie czystym brzmieniu i głębokim basie. Dodatkowo wbudowany system głośnomówiący pozwala na przeprowadzanie rozmów.

Zasięg urządzenia wynosi 10m. Hama Soundcup – L dostępny jest w cenie 279 zł.


Poprzedni artykułASUS XG Station Pro – nowa zewnętrzna stacja na karty graficzne
Następny artykułMechWarrior 5: Mercenaries – film z rozgrywki dwoma mechami
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.