Hama wprowadziła do sprzedaży powerbank – HAMA Power Pack Premium Alu o pojemności 12 000 mAh. Jego największą zaletą jest technologia Qualcomm Quick Charge 3.0, pozwalająca na czterokrotnie szybsze ładowanie. Obudowa została wykonana z aluminium co ma gwarantować dużą wytrzymałość oraz dobre odprowadzanie ciepła. Do wyboru są dwie wersje kolorystyczne – złota i antracytowa.

Powerbank HAMA Power Pack Premium Alu wyposażony jest w gniazdo USB-C prądu ładującego i rozładowującego z technologią Power Delivery do maks. 3 A. Dodano także trzy rodzaje zabezpieczeń: przeciążeniowym, przed głębokim rozładowaniem i przed zwarciem. Maksymalna moc wyjściowa tego mobilnego banku energii wynosi 18W/3A. Wymiary to 74 x 13,5 x 117 mm, a waga to zaledwie 230 gramów.

HAMA Power Pack Premium Alu

Jako akumulatory zastosowano atestowane ogniwa litowo-polimerowe. Dwa porty USB pozwalają na jednoczesne naładowanie dwóch urządzeń przenośnych.

Powerbank HAMA Power Pack Premium Alu dostępny jest w sprzedaży za 149 zł i jest objęty dwuletnią gwarancją.

Dzień Kobiet- gadżet technologiczny

Co ciekawe, gadżet technologiczny w postaci powerbanka to także doskonały prezent z okazji Dnia Kobiet. Z przeprowadzonej wideo-ankiety wśród młodego pokolenia za dobry, praktyczny wybór uważa go ok. 90 proc. pań i …blisko 70 proc. mężczyzn.

 


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments