Hama wprowadziła do sprzedaży powerbank – HAMA Power Pack Premium Alu o pojemności 12 000 mAh. Jego największą zaletą jest technologia Qualcomm Quick Charge 3.0, pozwalająca na czterokrotnie szybsze ładowanie. Obudowa została wykonana z aluminium co ma gwarantować dużą wytrzymałość oraz dobre odprowadzanie ciepła. Do wyboru są dwie wersje kolorystyczne – złota i antracytowa.

Powerbank HAMA Power Pack Premium Alu wyposażony jest w gniazdo USB-C prądu ładującego i rozładowującego z technologią Power Delivery do maks. 3 A. Dodano także trzy rodzaje zabezpieczeń: przeciążeniowym, przed głębokim rozładowaniem i przed zwarciem. Maksymalna moc wyjściowa tego mobilnego banku energii wynosi 18W/3A. Wymiary to 74 x 13,5 x 117 mm, a waga to zaledwie 230 gramów.

HAMA Power Pack Premium Alu

Jako akumulatory zastosowano atestowane ogniwa litowo-polimerowe. Dwa porty USB pozwalają na jednoczesne naładowanie dwóch urządzeń przenośnych.

Powerbank HAMA Power Pack Premium Alu dostępny jest w sprzedaży za 149 zł i jest objęty dwuletnią gwarancją.

Dzień Kobiet- gadżet technologiczny

Co ciekawe, gadżet technologiczny w postaci powerbanka to także doskonały prezent z okazji Dnia Kobiet. Z przeprowadzonej wideo-ankiety wśród młodego pokolenia za dobry, praktyczny wybór uważa go ok. 90 proc. pań i …blisko 70 proc. mężczyzn.

 


Poprzedni artykułFury Avenger S i Avenger M – nowe fotele gamingowe dla graczy
Następny artykułECS Season 7: Virtus.pro przegrywa z FaZe Clan w ćwierćfinale
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.