W wymaganiach sprzętowych gry Halo Wars 2 pojawiła się karta graficzna nVidia GeForce GTX 1080 Ti. Chodzi mianowicie o pudełko i miejsce, gdzie można zobaczyć, jaki sprzęt potrzebujemy do uruchomienia gry. Patrząc po zdjęciu nie wydaje się to żadną pomyłką i już niedługo możemy spodziewać się oficjalnej premiery tej karty. Póki co NVIDIA milczy w tej kwestii i nie wspomina nic o takich wyciekach.

GeForce GTX 1080 Ti

Czego możemy się spodziewać po GeForce GTX 1080 Ti? 3328 rdzeni CUDA i 12 GB pamięci GDDR5. Ciekawe, czy wszystko się wyjaśni podczas GDC 2017.


ŹRÓDŁOoverclock3d.net
Poprzedni artykułMSI wprowadza Radeon RX 460 2GT LP i Radeon RX 460 4GT LP
Następny artykułGenesis szykuje sporo atrakcji na targi Intel Extreme Masters Katowice 2017
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.