TechPowerUp ogłosiło wydanie GPU-Z 1.18.0, specjalne oprogramowanie do wyświetlania informacji o karcie graficznej. Dodano obsługę kart NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti, Quadro P4000, P1000, P600, P400. Pojawiła się obsługa modeli AMD Radeon RX 580, RX 570, RX 560, RX 550, HD 6430M.

Dodano wsparcie dla Intel HD Graphics 500 (Apollo Lake Pentium N4200). Zaktualizowano kod odpowiedzialny za sprawdzanie najnowszej wersji aplikacji. Poprawiono kod tworzenia ikonki w zasobniku systemowym, podczas startu systemu Windows. Naprawiono odczyt zegarów na kartach Pascal, kiedy podkręcanie jest wyłączone. Dodano wsparcie dla pokazywania zegarów kart Intel HD graphics w trybie Boost.


Poprzedni artykułOdczyty temperatur AMD Ryzen 1700X i 1800X są zawyżane
Następny artykułAMD pokazuje wydajność procesora Ryzen 5 1600X w kilku programach
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.