Gigabyte wprowadziło do oferty płytę Gigabyte Z370N WIFI. Nowy model posiada wymiary formatu mini-ITX i obsługuje procesory Intel Coffee Lake. Płyta potrafi obsłużyć pamięci operacyjne DDR4 o maksymalnej pojemności do 32 GB. Prócz tego umieszczono dwa złącza M.2: 2242/2260/2280 SATA and PCIe x4/x2 SSD i type 2260/2280 PCIe x4/x2 SSD. Dodano również 4 x SATA 6 Gb/s.

Na tylnym panelu znajdziemy: 2 x HDMI, DisplayPort, 2 x Intel Gigabit, 802.11AC WiFi + Bluetooth 4.2, 4 x USB 3.0, USB 3.1 Typu C oraz wyjścia karty dźwiękowej.

Nie podano ceny oraz dostępności płyty Gigabyte Z370N WIFI.


Poprzedni artykułEuro Truck Simulator 2 otrzyma odświeżone 4 włoskie miasta
Następny artykułAMD udostępniło szczegółową budowę jednostek Raven Ridge
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments