Portal videocardz.com dotarł do informacji o płytach głównych Gigabyte na chipsecie X570. Jak wiemy, premiera nowych procesorów AMD z serii Ryzen zbliża się wielkimi krokami. Wiele osób oczekuje kolejnego zawirowania oraz ewolucji na rynku. Jako, że w kwestii płyt głównych to dopiero przeciek, nie możemy być pewni ich istnienia. Jednakże na liście zobaczyliśmy model mini-ITXGigabyte X570 I AORUS PRO WIFI.

Warto nadmienić, że firma Gigabyte do tej pory nie wydała żadnej miniaturowej płyty głównej z najwyższym chipsetem firmy AMD. Będzie to zatem bardzo duża zmiana. Mamy nadzieję, że projekt spełni oczekiwania entuzjastów komputerowych oraz graczy.


ŹRÓDŁOvideocardz.com
Poprzedni artykułBethesda podsumowuje 25 lat serii The Elder Scrolls
Następny artykułGigabyte aktualizuje BIOS/UEFI płyt głównych z serii 300
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments