Gigabyte weszło na rynek pamięci operacyjnych z modelem AORUS RGB LED RAM. Na początek planowane jest wprowadzenie dwukanałowego zestawu o pojemności 16 GB (2x 8 GB). Pamięci pracują z taktowaniem 3200 MHz oraz opóźnieniami 16-18-18-38 na napięciu 1.35 Volta. Zestaw jest kompatybilny z oprogramowaniem RGB Fusion. Nie znamy póki co informacji, jak będzie współpracować z innym softem.

Gigabyte AORUS RGB LED RAM

Co ciekawe, Gigabyte dodaje do zestawu dwie dodatkowe atrapy. Ma to umożliwić obsadzenie wszystkich banków pamięci na płycie głównej i stworzenie efektownego kwartetu.

Pamięci AORUS RGB LED RAM powinny pojawić się pod koniec czerwca w cenie 229 dolarów. Całkiem pokaźna sumka, nie sądzicie?


Poprzedni artykułBattlefield V otrzyma nowy tryb walki o nazwie Airborne
Następny artykułASRock Phantom Gaming Radeon RX 560 4G – karta graficzna mini-ITX
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.