Gigabyte wprowadził do swojej oferty lekkie słuchawki dokanałowe H11. Są one wyposażone w najnowsze przetworniki, które zapewniają doskonałą jakość dźwięku, w tym pełne i głębokie basy. Gumowe nakładki wykonane z bardzo dobrej jakości gumy doskonale izolują wszystkie niechciane szumy z zewnątrz. Korpus o średnicy 9 mm wykonany jest z wysokiej klasy aluminium, a jego waga to zaledwie 11,3 gram.

W komplecie ze słuchawkami użytkownik otrzymuje także dwa zestawy wkładek dokanałowych w rozmiarze S i M, a także specjalny, przesuwany stoper, zapobiegający plątaniu się kabli. Posiadają one także elegancki wygląd w kolorze srebrno-białym.

Impedancja słuchawek wynosi 16 Omów, a skuteczny zakres przetwarzania częstotliwości mieści się w zakresie 15 – 20000 Hz. Długość kabla to zaledwie 120 cm, a wtyk jest zakończony 3.5 mm Jackiem.

Słuchawki GIGABYTE H11 współpracują z wszelkiego rodzaju telefonami, smartfonami, tabletami i innymi odtwarzaczami przenośnymi. Sugerowana cena detaliczna słuchawek Gigabyte H11 to: 49,00 zł brutto.


Poprzedni artykułZOTAC GeForce GTX 780
Następny artykułTracer SportCam – kamera dla sportowców
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.