Gigabyte dodał do swojej oferty nowy model płyty głównej – GA-F2A75-D3H. Płyta została oparta na chipsecie A75 i jest dedykowana przede wszystkim graczom i grafikom. Wspiera procesory AMD A / Athlon na gniazdo FM2, ze zintegrowaną w APU grafiką AMD Radeon HD 7000. Wyposażono ją w 6 fazową sekcję zasilania procesora, wspieraną przez autorskie technologie: Ultra Durable 4 Classic, On/Off Charge, Dual UEFI.

Gigabyte GA-F2A75-D3H

Konstrukcja potrafi obsłużyć do 64GB dwukanałowej pamięci DDR3 (1600/1333/1066 MHz) w 4 slotach DIMM. Dodatkowo znajdziemy na niej 2 złącza PCI Express x16, 3 złącza PCI Express x1, 2 złącza PCI, wbudowane złącze mSATA, 1 x eSATA, 6 x SATA 3.0. Na śledziu umieszczono 2 porty USB 3.0, 4 porty USB 2.0, 8 kanałową kartę dźwiękową, gigabitowy LAN, złącza obrazu: HDMI, Dual-link DVI, D-Sub.

GA-F2A75-D3H natywnie wspiera technologie AMD Dual Graphics, Eyefinity i CrossFireX.


Poprzedni artykułeDP 1.4 z dużo niższym poborem mocy oraz brakiem zakłóceń
Następny artykułGigabyte GV-N65TOC-1GI i GV-N65TOC-2GI
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.