Gigabyte wprowadziło do swojej oferty nową płytę główną: G1.Sniper Z87. Jest to konstrukcja przeznaczona dla miłośników gier komputerowych i posiada szereg technologii: USB DAC-UP, wzmacniacz OP–Amp, Gain Boost oferującą możliwość wyboru poziomu wzmocnienia sygnału audio (2.5x oraz 6x) oraz wysokiej klasy, japońskie kondensatory audio firmy NICHICON, które zaimplementowano w układzie akustycznym, dzięki czemu dźwięk jest pozbawiony zakłóceń oraz szumów.

G1.Sniper Z87 wyposażono w pełen komplet wyjść graficznych: DisplayPort 1.2, HDMI 1.4a. Prócz tego: PS/2, coaxial S/PDIF Out, optical S/PDIF Out, 4 x USB 3.0, 3 x USB 2.0, RJ-45, 5 x audio jacks (Center/Subwoofer Speaker Out, Rear Speaker Out, Line In/Mic In, Line Out, Headphone/Speaker Out). Na PCB znajdziemy 2 złącza PCI-E 3.0 x16 ze wsparciem dla CrossFireX i SLI, 3 x PCI Express oraz 2 złącza PCI.

G1.Sniper Z87 obsłuży do 32 GB pamięci systemowej DDR3. Konstrukcja została wyposażona w technologie: Ultra Durable 4 Plus, ochrona przez wyładowaniami elektrostatycznymi portów USB 3.0 oraz LAN, On/Off Charge, dedykowany bezpiecznik dla każdego portu USB 3.0.


Poprzedni artykułTranscend JetFlash 520 i JetFlash 770 – elegancja oraz szybkość
Następny artykułAMD Catalyst 13.12 WHQL z obsługą nowych kart graficznych i technologią AMD CrossFire frame pacing
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.