Gigabyte wprowadził do swojej oferty lekkie słuchawki nauszne FLY. Są one wyposażone w wysokiej klasy przetworniki o średnicy 40 mm, do budowy których wykorzystano magnesy neodymowe. Taka budowa gwarantuje lekkość konstrukcji, oraz doskonałej jakości dźwięk, w tym potężne i głębokich basy. Idealnie dopasowane nauszniki, wykonane z miękkiej skóry skutecznie izolują zewnętrzne dźwięku,a smukły i wytrzymały pałąk oferuje szerokie opcje regulacji.

Moc maksymalna na wejściu wynosi 40 mW, natomiast czułość 122 dB. Impedancja wynosi 16 Omów, a skuteczny zakres przetwarzania częstotliwości mieści się w zakresie 15 – 20000 Hz. Długość kabla to zaledwie 120 cm, a wtyk jest zakończony 3.5 mm Jackiem.

Sugerowana cena detaliczna słuchawek FLY to: 149,00 PLN brutto.


Poprzedni artykułZOTAC ZBOX ID89 i ZBOX ID89 PLUS z procesorem Core i5 3470T i grafiką Intel HD Graphics 2500
Następny artykułAMD Radeon RG2133 Gamer Series Memory z Radeon RAMDisk
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.