Gigabyte poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży bezprzewodowej myszy dla graczy – Aivia Uranium. Posiada ona sensor laserowy twin-eye o rozdzielczości 6500 DPI oraz specjalnie zaprojektowana obudowę, wykonaną z wysokiej jakości materiałów. Komfort w graniu będzie zapewniać zewnętrzny system monitorowania pracy myszy – GHOST Macro Station oraz opatentowana technologia GamePlay.

Gigabyte Aivia Uranium z GHOST Macro Station

GHOST Macro Station to specjalny system informowania o statusie myszy. Na wbudowanym wyświetlaczu OLED na bieżąco aktualizowane są dane dotyczące DPI, częstotliwości odświeżania, aktywnego profilu oraz poziomu naładowania baterii. Stacja pozwala także na sprawne i wygodne ładowania akumulatorów myszy, a dzięki wbudowanej pamięci, na zapisywanie makr.

GamePlay to opatentowana przez Gigabyte technologia, będąca częścią silnika GHOST, która gwarantuje stabilną i szybką (opóźnienia ograniczone do minimum) komunikację bezprzewodową pomiędzy myszką, a komputerem. Dzięki temu Aivia Uranium oferuje częstotliwość odświeżania na poziomie 1000 Hz (czas reakcji nie przekraczający 1 ms), co jest wartością porównywalną do osiągów urządzeń przewodowych.

Mysz Gigabyte Aivia Uranium dostępna jest w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 359 zł. Produkt objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.


Poprzedni artykułTracer Xtreme Remote dla ekstremalnych sportowców
Następny artykułZalman ZM-T3 i ZM-T4 – obudowy Mini Tower z serii T
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.